Sensitiv Imago діагностика локальних лімфатичних вузлів при патологіях молочної залози

NLS діагностика патології регіональних лімфатичних вузлів при раку молочної залози

Ракова пухлина молочної залози - це одне з найбільш частих онкологічних захворювань у жінок. Щорічне збільшення захворюваності в розвинених країнах становить більше 4%. Це захворювання є основною причиною смертності серед ракових пухлин у жінок. За наявністю або відсутністю регіонарних метастазів переважно визначається тактика лікування і прогноз захворювання. Через це факту актуальною залишається проблема точної діагностики уражених регіонарних лімфатичних вузлів. Для діагностики застосовується багато методів - об'єктивних і інструментальних. Але у 40% пацієнток ураження лімфатичних вузлів пахвової області метастазами клінічно не визначається, а хибнопозитивні дані спостерігаються в 25% випадків. Інструментальні методи діагностики також не відрізняються високою точністю і інформативністю. Останнім часом все частіше з цією метою використовується біорезонансне NLS обстеження регіонарних лімфатичних вузлів.

Матеріал і методи дослідження

Нами біорезонансне NLS обстеження регіонарних лімфатичних вузлів проведено за допомогою апарату Sensitiv Imago 500, з використанням бінауральних SBA-датчиків і плаваючого навантажувального генератора, змінює тактову частоту в залежності від резонуючій частоти обстежуваного органу, у 25 хворих на рак молочної залози з I-III стадією захворювання. Отримані дані порівнювалися з результатами гістологічного дослідження макропрепаратів, видаленого під час операції.

Результати дослідження

За результатами біорезонансного NLS дослідження з 25 пацієнток до операції були визначені уражені лімфатичні вузли в кількості від 1 до 3 у 20 хворих. Отримані результати практично повністю були підтверджені і при гістологічному дослідженні макропрепаратів, видаленого під час операції. Тільки в одному випадку при NLS-графії не були виявлені уражені лімфатичні вузли, що ми пов'язуємо з їх невеликими розмірами.

Метастатичні лімфатичні вузли при NLS дослідженні характеризувалися значним ступенем вираженості патологічних змін. Оцінка за шкалою Флейндлера в 5-6 балів реєструвалася в 80% випадків.

З огляду на, що в даний час все ширше використовуються органозберігаючі операції, і в деяких випадках туморектоміі, значення NLS дослідження ще більше зростає. Це може підтвердити і наше особисте спостереження з практики. Хвора Б., 63 років поступила в клініку з приводу раку правої молочної залози IIа стадії в ранньому періоді після перенесеного ішемічного інсульту в поєднанні з ішемічною хворобою серця і гіпертонічною хворобою III стадії. При пальпації збільшення периферичних лімфатичних вузлів не визначалося. За даними NLS дослідження уражених метастазами регіонарних лімфатичних вузлів не було виявлено, що і дозволило виконати даної пацієнтці операцію в обсязі туморектоміі без суттєвого ризику для життя.

Таким чином, NLS дослідження регіонарних лімфатичних вузлів при раку молочної залози може служити досить надійним методом для оцінки метастатичного ураження останніх, що дозволяє вибирати більш раціональну тактику лікування хворих на дану патологію.

 
24 Лют
Шановні партнери!
​Шановні колеги, партнери та користувачі обладнання Sensitiv Imago та SensitivE Audit! В
Детальніше
16 Черв
Що таке біорезонансна терапія?
Біорезонансну терапію називають по-різному: це і біофізична інформаційна
Детальніше

Представляємо Вашій увазі SensitivE Audit 550 та SensitivE Audit 555 - новітні розробки нашої компанії.
Детальніше Дізнатися прайс
Sensitiv Imago 535 - модель бізнес-класу, має FDA реєстрацію в США.
Детальніше Дізнатися прайс
Sensitiv Imago 530 - модель бізнес-класу, сертифікована в ЄС.
Детальніше Дізнатися прайс
Sensitiv Imago 520 - модель бізнес-класу, максимальні можливості для діагностування за прийнятною ціною.
Детальніше Дізнатися прайс